English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
همکار ارجمند جناب آقای دکتر علی احمد آقاپور
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میداریم.
 ١٢:٥٤ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موافقت شورای گسترش دانشگاهها با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت در دانشکده بهداشت ارومیه
رئیس دانشکده بهداشت با اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز محور بعنوان یکی از اهداف برنامه راهبردی دانشکده بهداشت، با عنایت به توسعه زیرساختهای آموزشی و پژوهشی در سالهای اخیر، با موافقت شورای گسترش دانشگاهها، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت از مهرماه 1397 در این دانشکده نهایی شد. بدین ترتیب، تعداد رشته های دایر در مقطع کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در طول سه سال اخیر به دو برابر افزایش یافت.
 ١٤:٢٢ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام نخست برای راه اندازی کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
به منظور ارزیابی شرایط تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت و بررسی زیرساختهای مورد نیاز برای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی در دانشکده بهداشت، نمایندگان بورد تخصصی رشته مذکور از دانشکده بهداشت بازدید نمودند. دکتر خرسندی ضمن اشاره بر اهمیت مدیریت و اقتصاد سلامت بعنوان پیش- مولفه های مؤثر در پیشبرد حیطه های مختلف بهداشتی و درمانی و معرفی قابلیت های دانشکده و توانمندیهای اعضای هیأت علمی ذیربط، بر عزم جدی دانشگاه به راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی تاکید نمودند.
 ٠٩:٠٠ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

مشاهده آرشیو اخبار