English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

اقدام غافل گیرانه کارشناسان و کارکنان دانشکده بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، نشستی که با دعوت رئیس دانشکده بهداشت به منظور نقد عملکرد سه ساله مدیریت این دانشکده در مورخه96/10/12 ترتیب داده شده بود، با هماهنگی و مشارکت کارشناسان و کارکنان دانشکده بهداشت، به مراسم غافل گیرانه تجلیل از عملکرد مدیریتی رئیس و معاون آموزشی پژوهشی دانشکده تبدیل شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر حسن خرسندی، رئیس دانشکده بهداشت، ضمن تشکر از حمایتهای ارزنده و رویکرد توسعه محور رئیس دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه، موفقیتهای دانشکده بهداشت را مرهون تلاشهای مستمر مجموعه همکاران دانسته و از نقش آفرینی شایسته کارکنان در فراهم سازی زمینه ارتقای فعالیتهای اداری، آموزشی و پژوهشی دانشکده قدردانی نمودند.

 رئیس دانشکده بهداشت، راه اندازی و تجهیز مرکز مهارتهای کامپیوتری علوم بهداشتی، خرید و راه اندازی Real Time PCR، خرید اسپکتروفتومتر DR6000، تأسیس کارگاه ایمنی صنعتی، پیگیری اصلاح چارت تشکیلاتی و طرح ساختمان دانشکده بهداشت را نمونه ای از دهها فعالیت برتر سال جاری معرفی نموده و افزودند:

همه ما در برابر آینده و جایگاه دانشکده بهداشت مسئول هستیم و نیل به چشم انداز شایسته دانشکده، نیازمند تداوم تلاشهای بیش از پیش در راستای برنامه های عملیاتی برای تأمین اهداف راهبردی است.

در ادامه این مراسم، مجموعه کارشناسان و کارکنان دانشکده با ارائه تقدیرنامه و هدایایی، دکتر حسن خرسندی و دکتر علیرضا چاوشین را مورد تشویق و تکریم قرار دادند. در پایان، کلیه حاضرین در این نشست، به میزبانی بانوان شاغل در دانشکده، مورد پذیراییِ به یادماندنی و کم نظیر قرار گرفتند.

 

    

   

  

  


٢٣:١١ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٣خروج