English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧


همکار ارجمند جناب آقای دکتر علی احمد آقاپور
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میداریم.
 ١٢:٥٤ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موافقت شورای گسترش دانشگاهها با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت در دانشکده بهداشت ارومیه
رئیس دانشکده بهداشت با اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز محور بعنوان یکی از اهداف برنامه راهبردی دانشکده بهداشت، با عنایت به توسعه زیرساختهای آموزشی و پژوهشی در سالهای اخیر، با موافقت شورای گسترش دانشگاهها، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت از مهرماه 1397 در این دانشکده نهایی شد. بدین ترتیب، تعداد رشته های دایر در مقطع کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در طول سه سال اخیر به دو برابر افزایش یافت.
 ١٤:٢٢ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام نخست برای راه اندازی کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
به منظور ارزیابی شرایط تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت و بررسی زیرساختهای مورد نیاز برای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی در دانشکده بهداشت، نمایندگان بورد تخصصی رشته مذکور از دانشکده بهداشت بازدید نمودند. دکتر خرسندی ضمن اشاره بر اهمیت مدیریت و اقتصاد سلامت بعنوان پیش- مولفه های مؤثر در پیشبرد حیطه های مختلف بهداشتی و درمانی و معرفی قابلیت های دانشکده و توانمندیهای اعضای هیأت علمی ذیربط، بر عزم جدی دانشگاه به راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی تاکید نمودند.
 ٠٩:٠٠ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسش و پاسخ دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت به مناسبت هفته آموزش
به منظور گرامیداشت هفته آموزش علوم پزشکی، جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت برگزار گردید. در این نشست، دکتر خرسندی با اشاره به اهداف راهبردی دانشکده در ارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی و تأمین زیرساختهای موردنیاز، تلاش همه جانبه دانشجویان این دانشکده را در ارتقای جایگاه و تضمین آینده عرصه های مختلف علوم بهداشتی منطقه، بسیار مهم و تعیین کننده دانستند و ضمن دعوت از دانشجویان به نقد مسائل آموزشی، بر اهتمام دانشکده در پیگیری دقیق و مستمر نقدهای سازنده دانشجویان تاکید نمودند.
 ١٣:٢٥ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی ایمنی و بهداشت کار مبارک باد
سازمان بین المللی کار شعار روز جهانی ایمنی و بهداشت کار 2018 را "بهبود ایمنی بهداشت کارگران جوان و مقابله با کار کودکان" اعلام کرده است. ضمن تبریک این روز به همه دست اندرکاران عرصه پیشگیری از حوادث و بیماریهای شغلی، امید است با تلاش علمی و جمعی، در همه نقاط جهان و بویژه در میهن عزیزمان، اقدامات کافی و موثر برای محافظت از این قشر آسیب پذیر صورت گیرد.
 ٠٩:١٢ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>