English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧


همکار ارجمند جناب آقای دکتر محمد حاج آقازاده
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میداریم.
 ٠٩:١٦ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری برزگداشت روز کارمند در دانشکده بهداشت
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، به منظور گرامیداشت روز کارمند و تکریم کارکنان، روز دوشنبه مورخه 97/6/5 مراسمی با حضور رئیس دانشکده، معاون آموزشی و پژوهشی و کارشناسان و کارکنان دانشکده بهداشت برگزار شد.
 ١٤:٠٩ - دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب دکتر علی احمد آقاپور بعنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه
دکتر جواد آقازاده با صدور حکمی، دکتر علی احمد آقاپور، دانشیار دانشکده بهداشت را بعنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب نمودند. این انتصاب شایسته را صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ایشان را در خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میدارد.
 ١٥:١٢ - دوشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
موافقت شورای گسترش دانشگاهها با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت در دانشکده بهداشت ارومیه
رئیس دانشکده بهداشت با اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز محور بعنوان یکی از اهداف برنامه راهبردی دانشکده بهداشت، با عنایت به توسعه زیرساختهای آموزشی و پژوهشی در سالهای اخیر، با موافقت شورای گسترش دانشگاهها، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای و آموزش بهداشت از مهرماه 1397 در این دانشکده نهایی شد. بدین ترتیب، تعداد رشته های دایر در مقطع کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در طول سه سال اخیر به دو برابر افزایش یافت.
 ١٤:٢٢ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام نخست برای راه اندازی کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
به منظور ارزیابی شرایط تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت و بررسی زیرساختهای مورد نیاز برای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی در دانشکده بهداشت، نمایندگان بورد تخصصی رشته مذکور از دانشکده بهداشت بازدید نمودند. دکتر خرسندی ضمن اشاره بر اهمیت مدیریت و اقتصاد سلامت بعنوان پیش- مولفه های مؤثر در پیشبرد حیطه های مختلف بهداشتی و درمانی و معرفی قابلیت های دانشکده و توانمندیهای اعضای هیأت علمی ذیربط، بر عزم جدی دانشگاه به راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی - درمانی تاکید نمودند.
 ٠٩:٠٠ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>